Hakkımızda

İnşaat ve doğaltaş ülkemizin şimendifer sektörleri halindedir.Bu bakımdan bu iş kalemlerine gönül vermiş her firma , atelye veya birey işine dört elle sarılmalı  sonuçları başarıdan başka bir şey getirmeyecek çalışmalarla da sürekli desteklemeli ve geliştirmelidir.

Şen Mermer, yapı itibarı ile mesleğin temel unsurlarını özüne sindirmiş ve bunu daha da ileri götürerek hem teknolojik açıdan hem de bağlı olduğu esnaflık anlayışını geliştirerek rotasını belirlemiş bir inşaat ve doğaltaş uygulama firmasıdır.

Bünyesindeki gelişmiş ve işinde tecrübeli inşaat ve doğal taş kadrosu, genelde ve detaylarda işine hakim ve çözüm üreten yapıdadır.

Sarıyer de bulunan şirket merkezi konularına ayrılmış departmanları ile sürekli hizmet anlayışını benimsemiştir.Buradan inşaat ve doğal taş uygulamaları,  tasarlanıp,  imalat  rayına oturtularak gelişmiş kadrosunun yönlendirmeleri ile yüksek verimle çalışılmaktadır.

İnşaat konusunda kamu binaları, spor tesisleri, kamusal açık alanlar verilen birebir detaylarla teslim edilmektedir.Zaman ve mekan ayrımı yapılmadan bitirilen işler Şen Mermer in başarı ile biriktirdiği referans listelerini oluşturmuştur.

Bilhassa Şen Mermer tarafından yapılan kamusal  alanda birçok okul, spor salonu, yüzme havuzu, stadyum, hükümet konağı  başta İstanbul olmak üzere çeşitli yerlerde yapısal yönden aksamayan bir işlevsellikle halen hizmetlerini sürdürmektedirler.

Doğal taş konusunda ise mermer, granit, mozaik v.s taşlar döşeme, duvar kaplama, şömine, hamam gibi sayısız uygulama alanına başarı ile adapte edilmektedir.

Kendi bünyesindeki tasarım ve makine parkuru en zorlu uygulamaları bile başarı ile yapabilecek kapasitededir.

Bu sebeple Şen Mermer aktif ve başarılı,  büyük düşünen  Türk esnaflık anlayışından ödün vermeyen tarzıyla yoluna devam etmektedir.

 

ŞEN MERMER

BİZE ULAŞIN

ŞEN MERMER GIDA TURİZM LTD. ŞTİ.

Adres: Sarıyer Top Sahası Karşısı
Şifa Suyu Yolu No:2 Sarıyer İstanbul Türkiye

  +90 212 271 13 66
  +90 212 271 30 04
  +90 212 242 31 85

  posta@senmermer.com.tr
  www.senmermer.com.tr

  • Şen Mermer e-Katalog
  • Şen Mermer Sertifikalar